jesteś na: Strona głównaOgłoszenia

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Jodłownik, 23 kwietnia 2017 r.

1. DZISIAJ:
  1. Niedziela Bożego Miłosierdzia.
  2. Diecezjalny Dzień Caritas. Modlimy się o rozwój cnoty miłosierdzia chrześcijańskiego i za pracowników „Caritas”
  3. O godz. 15.00 zamiast Nieszporów odśpiewamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, następnie Msza św.
  4. Odpust w Podłopieniu. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  1. W TYGODNIU:
  1. W poniedziałek św. Wojciecha,  bpa i m., głównego patrona Polski.
  2. We wtorek święto św. Marka Ewangelisty - z tej racji modlitwy o urodzaje i procesja wokół kościoła o godz. 18.00.
  3. W środę różaniec godz. 17.35,  Msza święta i Nowenna
  4. W czwartek 27 kwietnia przypada 3 r. kanonizacji św. Jana Pawła II.  Z tej racji, w tym dniu wieczorem, zapraszam na Mszę św. dziękczynną na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie krótki program muzyczno-modlitewny w wykonaniu uczniów ze szkoły w Sadku-Kostrzy.
  5. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00
  6. Dzieci należące do Szkolnego Koła Różańcowego, zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 10.00.
  7. W sobotę Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny Światowej.
  1. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ
  1. Niedziela Biblijna i niedziela modlitw za kierowców
  2. Niespory i Msza św. o godz. 15.00
  3. Spotkanie Rady Parafialnej o godz. 16.00
  1. RÓŻNE
  1. Zapowiedzi: Michał Czaja za. Mstów i Katarzyna Dziadkowiec zam. Pcim…
  2. Polecamy nowe numery prasy katolickiej.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. W tym tygodniu do sprzątania na sobotę proszę kolejne osoby: Izabelę Dudek, Janinę Drożdż, Lucynę Rusin i Artur Lizak.
  4. Zmarła Siostra Bożena - z zakonu dominikanek. Wiele lat przebywała w Domu Zakonnym w Jodłowniku, leczyła ziołami. Pogrzeb w poniedziałek 24 kwietnia 2017 r. w kościele parafialnym w Białej Niżnej o godz. 10.00. Zapraszam chętnych do udziału w pogrzebie, będzie zamówiony bus - proszę się zgłaszać dziś do godz. 16.00. Wyjazd w poniedziałek rano z parkingu koło kościoła o godz. 8.15. Dobry Jezu, a nasz Panie - daj Jej wieczne spoczywanie.