jesteś na: Strona głównaOgłoszenia

Piąta Niedziela Wielkiego Postu - Jodłownik, 7 kwietnia 2019

DZISIAJ:

1.Pierwsza niedziela miesiąca. Msze święte: 8:00, 9:30, 11:00 i o 15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza popołudniowa. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska na kwiecień: „Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innych”.

2.Omawiamy dzisiaj temat Niedzieli Synodalnej pt.: „Rodzina a media masowe”.

3.Jest nowa strona internetowa parafii: jodlownik.cystersi.pl

W TYGODNIU:

1.Popołudniowe Msze św. od nowego tygodnia o godz. 18:00.

2.Wizyty przedświąteczne u chorych w środę od rana.

3.W środę: spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 16:00. Różaniec o godz. 17:30, Msza św. wieczorna i Nowenna do Matki Bożej. Po skończonym nabożeństwie katecheza dla dorosłych na temat: „Sumienie i spowiedź”.

4.W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17:30, Msza św. wieczorna.

5.W sobotę spotkanie Oazy o godz. 10:00.

6.W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Procesja z palmami na Mszy św o godz. 11:00. W kościele składka inwestycyjna. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00, następnie Msza św. popołudniowa.

7. Spowiedź przedświąteczna odbędzie się w naszym kościele 17 kwietnia (Wielka Środa) od godz. 14:00 z jedną przerwą od godz. 15:30 do 16:00.

RÓŻNE:

1.Są nowe numery „Gościa Niedzielnego” (5 zł) z filmem „Ignacy Loyola”, „Źródła” (5 zł) i oraz dwumiesięcznik „Królowa Różańca Świętego” (4,90 zł). Zapraszamy do lektury.

2.Siostry Dominikanki przyjmują w zakrystii ofiary na kwiaty do Bożego grobu.

3.W Wielki Piątek odbędzie się pielgrzymka z parafii na Misterium Męki Pańskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o godz. 4:30 z parkingu przy kościele. Zapisy trwają.

4.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się wczoraj w sprzątanie kościoła, za złożone ofiary na kwiaty. Na najbliższą sobotę na godzinę 9:00 rano prosimy o pomoc następujące osoby: (wyczytano w kościele).