jesteś na: Strona głównaOgłoszenia

II Niedziela Adwentu - Jodłownik, 9 grudnia 2018

DZISIAJ:

a)    Msze święte o godz.: 8:00, 9:30, 11:00 i 15:00.

W TYGODNIU:

a)    Trwają Roraty. Msza św. z nauką roratnią dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do soboty o godz. 17:00.

b)    W środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej. Przed Mszą świętą różaniec o 16:30. Środa jest dniem modlitw za ofiary stanu wojennego.

c)    W rozpoczynającym się tygodniu udamy się do chorych z wizytą przedświąteczną: osoby z Sadku i z Kostrzy odwiedzimy w środę od rana. Osoby z Jodłownika i z Mstowa odwiedzimy w piątek od rana.

d)    W piątek próba chóru i orkiestry po wieczornej Mszy św.

e)    W najbliższą sobotę 15 grudnia w kilku miejscach naszej diecezji odbędzie się doroczny dzień skupienia dla samorządowców i pracowników administracji samorządowej. Jest on przejawem troski Kościoła o duchowe dobro tych, którzy w ten sposób posługują lokalnej społeczności. Otoczmy to wydarzenie naszą modlitwą.

f)     W najbliższą sobotę 15 grudnia spotkanie Oazy o godz. 10:00. W piątek (14 grudnia) popołudniu o godz. 17:00 w Dobrej odbędzie się przyjęcie nowych lektorów. Również z naszej parafii 3 ministrantów uczestniczyło w kursie i zostaną przyjęci w piątek. Zapraszamy na tę uroczystość rodziców kandydatów.

g)    Uroczystość Bierzmowania młodzieży klas VIII i III Gimnazjum odbędzie się w naszym kościele dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 15:30.

RÓŻNE:

a)    Są nowe numery „Gościa Niedzielnego” (5 zł), „Źródła” (5 zł) i Królowa Różańca Świętego (4 zł).

b)    Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Na najbliższy sobotę na godzinę 9:00 rano prosimy o pomoc następujące osoby: (wyczytano w kościele).

c)    Członkowie i opiekunowie szkolnego Koła Caritas w Sadku-Kostrzy wyrażają serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w zbiórkę. W ubiegłą niedzielę podczas przeprowadzonej zbiórki przy kościele zebrano zabawki, słodycze, przybory szkolne  oraz kwotę  1004zł i 5 euro.