jesteś na: Strona głównaOgłoszenia

Szósta Niedziela Zwykła - Jodłownik, 17 lutego 2019

DZISIAJ:

a)    Msze święte: 8:00, 9:30, 11:00 i 15:00 i Msza święta pogrzebowa za ś.p. Andrzeja Gorlińskiego o godz. 13:00.

b)    Początek nabożeństwa czterdziestogodzinnego po Mszy o godz. 11:00.

c)     Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłym tygodniu.

W TYGODNIU:

a)    W środę różaniec w kościele od 16:30 i Nowenna do Matki Bożej po Mszy św. wieczornej.

b)    W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 16:00 i bezpośrednio przed Mszą św. nabożeństwo do św. Rity.

c)     W piątek święto Katedry św. Piotra. Po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po nabożeństwach w kościele spotkanie Grupy Synodalnej.

d)    W sobotę spotkanie Oazy o godz. 10:00 rano.

e)    W przyszłą niedzielę druga część nabożeństwa czterdziestogodzinnego. Po Mszy św. O godz. 11:00 Adorację poprowadzi Akcja Katolicka, następnie dalszy ciąg Adoracji Najświętszego Sakramentu do godziny 15:00.

RÓŻNE:

a)    Zapowiedzi przedślubne - trzy pary, odczyt drugi.

d)    Są nowe numery „Gościa Niedzielnego” (5 zł), „Źródła” (5 zł) „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) i „Królowa Różańca Świętego (4 zł).

e)    Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się wczoraj w sprzątanie kościoła, za złożone ofiary na kwiaty. Na najbliższą sobotę na godzinę 9:00 rano prosimy o pomoc następujące osoby: (wyczytano w kościele).

f)      Znaleziono obrączkę ślubną w górnym kościele: Kasia 20.08.2016.

g)    Zmarł w ubiegły piątek nasz parafianin Andrzej Gorliński. Dusze wiernych zmarłych przez miłosierdzie Boże niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.