jesteś na: Strona głównaOgłoszenia

33 NIEDZIELA ZWYKŁA,

Jodłownik, 19 listopad 2017

1. DZISIAJ:
  1. Światowy Dzień Ubogich - ogłoszony przez pap. Franciszka. Czytany jest list bpa Andrzeja Jeża.
  2. W dzisiejszą niedzielę, 19 listopada br., we wszystkich kościołach i kaplicach diecezji tarnowskiej są zbierane ofiary do puszek (przed kościołem)  na Kościół w Potrzebie
  3. O godz. 15.00 Nieszpory i Msza św.
  4. Gminne obchody związane z Odzyskaniem Niepodległości oraz Poświecenie i oddanie do użytku Posterunku Policji w Jodłowniku.

1. W TYGODNIU:
  1. W środę wspomnienie św. Cecylii - Patronki muzyki kościelnej. Zapraszamy chórzystów i orkiestrantów na środową, wieczorną Mszę św., która jak zawsze, będzie poprzedzona różańcem o godz. 16.35.
  2. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.  Próba chóru.
  3. W sobotę spotkanie „Oazy” o godz. 11.00 oraz animatorów młodzieży w Limanowej.
  4. Z racji patronalnego święta Chrystusa Króla zapraszamy mężczyzna na Triduum od czwartku do soboty. Przed każdą mszą św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

1. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ:
  1. Przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu przeżywać będziemy 6 niedzielę Synodalną.
  2. Patronalne Święto Akcji Katolickiej.
  3. Niedzielne nieszpory i Msza św. o godz. 15.00.
  4. Odpust w parafii Wilkowisko o godz. 11.00

1. RÓŻNE:

1. W ubiegłą niedzielę na ogrzewanie kościoła parafianie złożyli 7910 zł. Wszystkim ofiarodawcom w imieniu Rady Parafialnej i własnym składam serdeczne podziękowanie.
  2. W ubiegłym tygodniu 4 - osobowa Firma Alpinus, mająca uprawnienia do prac na wysokościach, uszczelniała doraźnie nasz dach na nowym kościele, aby zabezpieczyć przed przeciekami, które są widoczne wewnątrz kościoła. Koszty pokryto z wypominek. Wkrótce ta sama firma będzie wycinać stare metalowe okna - przed założeniem nowych.
  3. Bardzo dziękujemy Parafianom za pomoc w sprzątaniu kościoła. Na najbliższą sobotę na godz. 9.00 proszę kolejne osoby: Tateusza Jeleńczyk, Aurelię Wysopal, Janinę Zając, Zofię Pietras, Teresę Marcisz i Annę Tabor.