jesteś na: Strona głównaOgłoszenia

29 Niedziela Zwykła ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY

Jodłownik, 21 października 2018

DZISIAJ:

a)    Msze św o godz.: 8:00, 9:30, 11:00 i 15:00.

b)    W zeszłym tygodniu zebraliśmy 6.520 złotych z składki inwestycyjnej. Bóg zapłać wszystkim dobrodziejom za hojne ofiary.

c)    Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny. Modlimy się w sposób szczególny za misjonarzy i ludy krajów misyjnych.

W TYGODNIU:

a)    Trwa miesiąc październik. Różaniec w kościele odmawiamy codziennie o godz. 17:00. W niedzielę po Mszy św. popołudniowej.

b)    W poniedziałek 22 października przypada wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Od tego roku także w diecezji tarnowskiej.

c)    W sobotę zbiórka dla ministrantów o godzinie 9:00, Oaza o godzinie 10:00.

d)    W sobotę także 27 X odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Róż Różańcowych w Bobowej. Wyjazd z Tymbarku w sobotę rano o godz. 8:00. Jeśli któraś z naszych parafialnych „Róż” wybiera się na to spotkanie, proszę o kontakt jeszcze dzisiaj lub jutro.

e)    W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Synodalna. Zebranie Grupy Synodalnej w piątek po Mszy św. wieczornej, około 18:15.

RÓŻNE:

a)    Zapowiedzi przedślubne: do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: Jacek Kokoszka zam. w Mstowie oraz Anita Hacuś zam. w Słupi.

b)    Są nowe numery „Gościa Niedzielnego”, „Źródła” i „Królowa Różańca Świętego” w cenie 4 zł.

c)    Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Na najbliższą sobotę na godz. 9:00 prosimy o pomoc następujące osoby: (wyczytano w kościele).